Search
Search Menu

NAGRODY, ODZNACZENIA, PODZIĘKOWANIA – SEZON BIEGOWY JUŻ ZA NAMI! ZABAWA NA 102! :D

Joł ludzie! Regle już po imprezie! Lekko nie było! Sezon podsumowany! Nagrody wręczone! Energetyki zaordynowane!
Były szaleństwa! Były hulanki! Niektórych poszukujemy do dziś!
Hasłem przewodnim imprezy były „Dzieci Kwiaty”. Przetrząsnęliśmy strychy, szafy i komody, odzialiśmy się jak za dawnych lat i ruszyliśmy na melanż. Generalicja przybyła powozem specjalnie przygotowanym na tę okazję zdobywając tytuł: Tuning Roku!

Najpierw część oficjalna. Pełna kultura! Podziękowania, laury i brawa!
Tradycyjnie wręczono puchary i nagrody za tegoroczne dokonania. Wspomagali nas hojni sponsorzy, czyli Primavika i Garmin. A nasz Prezes uwijał się jak w ukropie! Uściski dłoni, klepanie po plecach, gorące całusy!

Zatem Szanowni Państwo! Prosimy o fanfary! Prosimy o oklaski! Mamy zaszczyt przedstawić Wam tegoroczny laureatów! Tadam!!!

Góralka Roku – Joanna Krawietz: u nas zawsze na pierwszym miejscu w pokonywaniu górskich szlaków!
Ulicznica Roku – Alicja Machtelewska: na każdej ulicy jest jej odcisk buta!
Zaskoczenie Roku – Anna Stępień-Kuchnia: rozmieniła 56 minut na dyszce i gnała w maratonie poprawiając się o godzinę!
Progres Roku – Aneta Palińska: trenuje całą zimę na biegówkach, a potem w lecie życiówki same wpadają w nogi!
Przekręt Roku – Anna Mędoń: w Berlinie „przekręciła” się, ale na tyle skutecznie, że jakoś dotarła do mety!
Wyczyn Roku – Krzysztof Kuchnia: Ultra? A do tego Kotlina? Jasne! Ultra zaliczone, a do tego 3 miejsce open!
Debiut Roku – Alicja Bućko: niezliczone upadki na trasach czyli debiut w biegu górskim jak najbardziej udany!
Ołówek Roku – Marcin Owczarek: o jego filmikach krążą legendy, kandydat do Oskara, jego teksty nielegalnie kopiowane są przez Kabaret Moralnego Niepokoju!
Sprzedawca Roku – Dobrosław Zinkiewicz: my wiemy o co chodzi! 
Determinacja Roku – Józef Matuszak: zaciska zęby i gna, i gna, i gna! Sportową złość skutecznie zamienia na realizację marzeń!
Super Puchar – Artur Machtelewski: utrzymuje zdolność bojową na najwyższym poziomie, wciąż na gorącej linii z Prezesem!
Champion Roku – Dagmara Owczarek: niezliczona ilość startów i niemal za każdym razem na podium! Jej nazwisko krąży po wszystkich portalach biegowych, a wszystko to dzięki sałacie!
Gratulujemy laureatom naszych reglowych wyróżnień traktowanych oczywiście z przymrużeniem oka!!!

Nagrodę specjalną otrzymał sam Wódz czyli prezes naszego stowarzyszenia – Marek Deputat. Dziękujemy za wizję, determinację i zaangażowanie w działalność TS Regle. Dzięki temu człowiekowi dobrze się trzyma nasza wizytówka czyli Wielka Pętla Izerska – Izerski Weekend Biegowy! Łubudubu Prezesie! 

Były także podziękowania dla pozostałych członków klubu, którzy swoją pasją i radością nadają sens Reglom. Z takimi przyjaciółmi można konie kraść! Bez Was to wszystko nie miałoby racji bytu! Dzięki, że jesteście!
Tego wieczoru oprócz nagród, zbytków i igraszek odbywała się zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Udało nam się zgromadzić 290 złotych! Zabawa połączona z pomocą – to zawsze jest dobry pomysł!
A potem nastąpiła część nieoficjalna imprezy, którą należy spowić mrokiem tajemnicy! Dzikie harce, figle i swawole towarzyszyły nam do białego rana!
Dzięki wszystkim za kolejny, wspólny, dobry rok! Za super przyjaźń, zabawę i biegową pasję! A na koniec zacytujmy Dagę: „Regle widziały cię w takim stanie, w jakim nie widział cię nawet własny mąż!”. Bliżej siebie być już nie można!!! 

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.