Search
Search Menu

OSTATNI DZIEŃ OBOZU, CZYLI POŻEGNANIE Z MISTRZAMI :D

Powróciliśmy już z obozu do swoich domów, ale myślami jesteśmy wciąż w Międzyzdrojach. Wspominamy udane treningi, biegową beztroskę i radosną atmosferę. Leśne ścieżki, regeneracja, pyszne jedzenie i przyjaciele u boku – to przepis na biegową przygodę! A kiedy na uroczystej pożegnalnej kolacji pojawiają się gwiazdy lekkiej atletyki to nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba!

Sobotni wieczór spędziliśmy w towarzystwie Bogusława Mamińskiego, Rafała Wójcika i Tomasza Kozłowskiego. Boguslaw Maminski – biegacz na średnich i długich dystansach, wicemistrz świata i Europy, olimpijczyk wspominał swoje sportowe początki oraz odniesione sukcesy. Rafał Wójcikspecjalizujący się w biegach z przeszkodami i maratonie oraz Tomasz Kozłowski podzielili się z nami swoim doświadczeniem. Udzielili nam także wielu cennych wskazówek dotyczących amatorskiego treningu.

Wielka Pętla Izerska – Izerski Weekend Biegowy organizowany przez TS Regle gościł już Rafała Wójcika w trzeciej edycji półmaratonu w 2015 roku. Rafał uzyskał wtedy czas 01:19:20 zajmując trzecie miejsce. Mamy nadzieję, że zechce pojawić się u nas po raz kolejny! Zapraszamy! 

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.