Search
Search Menu

OSTATNIE POŻEGNANIE czyli BYE BYE STADIONIE!

Ta ostatnia niedziela….

No może nie niedziela, ale środa. Ostatnia nasza wizyta na treningu stadionowym przed jesienno – zimowymi treningami na sali. Tak, pożegnaliśmy dzisiaj zachodzące nad stadionem słońce. Góry już przyprószone śniegiem, więc czas na salę. Zaczynamy w następny czwartek o godz. 19.00 Zapraszamy chętnych na nasze wspólne zajęcia!

A ostatni trening był wyjątkowo wietrzny. Ci, co przyjechali na stadion z Jeleniej Góry i okolic, mocno się zdziwili i musieli szybko latać, bo krótkie gacie nie dawały ciepła! Za to starzy wyjadacze szklarskoporębiańscy mieli nie tylko kalesony, ale i ciepłe puchówki!

Po raz pierwszy na naszym treningu pojawił się Arni, który do tej pory biegał z nami wycieczki biegowe. Ponadto z wiatrem zmierzyli się: Krystiano, Szybki Joe, Artur vel Diablo, Sylwia i Karolina. Na pogaduchy zaś przybyli: Prezes Marek, Aneta i zamykająca stadion Alicja.

Oczywiście myślami byliśmy z naszymi maratończykami, którym życzymy wiatru w plecy, komfortowego biegu, elastycznego kroku i perfekcyjnego samopoczucia. A na stadionie widzimy się znowu na wiosnę!

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.