Search
Search Menu

OSWAJAMY STRES!

Nasze reglowe dziewczyny każdego dnia szukają sposobu, by biegać szybciej i przyjemniej. Wciąż kombinują jak czerpać satysfakcję z życia osobistego, z treningów oraz zawodów.

Właśnie dlatego udały się do Lady Fitness Center na antystresowe warsztaty. Kto wie? Może spotkanie ze specjalistami zainspiruje i podsunie nowy pomysł na życie? Ala i Perfekcyjna Starsza Pani wysłuchały prelegentów i oto ich wrażenia.

Wcale nie umawiałyśmy się na udział w tych warsztatach. Spotkałyśmy się tam zupełnie niespodziewanie. Ala szukała sposobu na odstresowanie się, a ja – Starsza Pani jako zając ciekawski chciałam po prostu wiedzieć więcej.

Fizjoterapeuta – Maciej Barański opowiadał, jak stres prowadzi do zaburzeń w funkcjonowaniu ciała. Ewa Januszkiewicz – instruktorka TRE pokazywała nam ćwiczenia, które poprzez drżenia i wibracje uwalniają ciało od traumy, stresu i emocji. Patrycja Jarosz wprowadziła nas w świat jogi, a Michał Sikorski w taneczny świat zumby. Marcin Łątka – trener personalny i instruktor fitness doradzał, żeby wychodzić z domu i oddawać się ukochanej pasji. Natomiast dietetyczka – Agnieszka Goździk podkreślała znaczenie diety, która powinna wzmacniać układ odpornościowy, poprawiać nastrój i dodawać energii.

Nasze wrażenia? Podczas ćwiczeń TRE Generałowa się trzęsła, a ja nic a nic. W czasie jogi Ala doznawała nerwicy, a ja osiągnęłam stan głębokiej relaksacji. Przy zumbie Ala dobrze się bawiła, a mi plątały się nogi. Niewegańskimi kanapkami serwowanymi przez dietetyczkę zajadała się Ala, a mi z głodu piszczało w brzuchu!

Podsumowując… Każdy musi znaleźć własny sposób na walkę ze stresem. To, co jednego uszczęśliwia, drugiego może doprowadzać do szału! Sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, co pozwoli wam osiągnąć wewnętrzny spokój? Może to być pyszne ciacho, filiżanka herbaty albo świetna książka.

Naszym sposobem na trudy życia, stres i kłopoty jest właśnie bieganie! To jest to, co kochamy najbardziej i polecamy każdemu! Nie ma lepszej metody na produkcję endorfin w ilościach hurtowych. Biegajcie z nami!!!

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.