Search
Search Menu

ULTRAKRZYSIEK NA PRZEJŚCIU KOTLINY!!! :) OTWIERAMY REGLOWE ZAPISY DO EKIPY NA NASTĘPNY ROK ;)

Hasło Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej i od razu ciarki przechodzą po plecach… Będzie bolało…. Ale nasz nieustraszony Krzysiu K po prostu rewelacyjnie poradził sobie z połówką!!!! Gratulacje!!!

Kolejny postawiony cel osiągnięty – przejście zaliczone 😉
Start Połowy Przejścia na Kapeli potem Okole w Górach Kaczawskich, Góra Szybowcowa, Jeżów, Perła Zachodu, Goduszyn, Wojcieszyce, Górzyniec, Zakręt Śmierci, Wysoki Kamień, Kopalnia Stanisław, Polana Jakuszycach, wejście na Przedział, zejście Kamieńczykiem do mety przy Dolnej Stacji wyciągu na Szrenicę.
Jak zwykle zacząłem za mocno i pierwsze 20 km przebiegłem😱 i dopiero na Perle Zachodu Ania uświadomiła mi że do mety jeszcze 50 km – szybka decyzja – dalej trucht i szybki marsz.
W trakcie Przejścia na głowę padało, do butów się lało (błoto), ciało cierpiało – na kopalni i polanie odnotowano 2 stopnie Celsjusza. Wyposażeni przez Organizatora w mapki musiałem mieć oczy dookoła głowy. 100% orientacji i spostrzegawczości z czołówką na głowie gdy zapadły ciemności.
Mobilny Ful Serwis i znakomitą logistykę zapewniała niezastąpiona żonka Ania ( suchy ciuch, buty na zmianę, jedzonko, herbatka z prądem ). Tak udało się dotrzeć do mety jako 5 uczestnik ( 3 mężczyzna ) w czasie 13h i 19 minut. Plan zakładał 12h – poprawka za rok.
Organizacja zawodów Ok ( wszelkie napoje, ciepłe zupki, kiełbaski z ogniska, owoce, ciasta itp ), przyjazna atmosfera, życzliwość i wzajemna pomoc na trasie.
Impreza godna polecenia – idę na Połówkę za rok – chętni mile widziani🚶🚶🏔🚶.

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.