Search
Search Menu

A MOŻE BY SIĘ WYBRAĆ NA URODZINY?

W sobotę 14 lipca postanowiliśmy pobiegać w ramach Parkrun w Jeleniej Górze i wspólnie z innymi biegaczami uczcić 3 urodziny tego sportowego projektu. Spotkaliśmy się przy dawnym Muzeum Przyrodniczym w Parku Norweskim.

Skusiły nas nie tylko ploteczki, ale przede wszystkim obiecany przez organizatorów tort, który okazał się wyśmienity!
W związku z tym, że na to wyjątkowe święto przybyła liczna czereda „spragnionych” upałów biegaczy, organizatorzy wprowadzili ciekawy system numerów. Każdy dostał ręcznie wypisany numer na taśmie przyklejonej na ręce. Pomysł kapitalny! Do tego świetna organizacja, ciekawa pośladkowa rozgrzewka, bieg towarzyszący dla dzieci i oczywiście dla najmłodszych: medale, dyplomy i nagrody.

Wszystko to spowodowało, że TS Regle ze Szklarskiej Poręby daje organizatorom najwyższą notę! Gratulujemy i dziękujemy za fajne zawody. Oczywiście zapraszamy również do nas 21 lipca na nasze święto biegowe, czyli Izerski Weekend Biegowy. Kto nie biegnie, może zgłosić się jako wolontariusz.

A teraz krótka depesza w skrócie. Na mecie zameldowali się: Kristiano, Szybki Joe i powracający do biegania Krzysztof K. i Aneta. Victoria początkowo pobiegła kulturalnie z ukochaną mamą Sylwią, ale po reprymendzie Generała ruszyła do boju, zajmując ostatecznie 6 miejsce wśród kobiet.

Najliczniejszą grupę zawodników w różnych kategoriach stanowiła rodzinka Jaroszów: Daria, Dawid i Dominik wyprzedzili rozbieganych rodziców: Dominikę i Daniela. Wszystkim spoconym Reglowiczom kibicowali wiernie Ania SK. i Generał. Dziękujemy! Pozostali, czyli Ala i Prezes zrobili rozbieganie, bo dla nich 5km to za mało.

Na zakończenie sportowych zmagań odbył się bieg dziecięcy, w którym wystartowali najmłodsi. Ten bieg pokazał, jak należy podchodzić do biegania. Z przyjemnością kibicowało się tym roześmianym i zadowolonym z siebie małym biegaczom: Stachowi, Darii, Dawidowi, Dominikowi i wszystkim pozostałym dzieciom.

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.