Search
Search Menu

SZCZUREK URATOWANY – BĘDZIE MÓGŁ PRZEMÓWIĆ LUDZKIM GŁOSEM O PÓŁNOCY ;)

W Wigilię dzieją się cuda i dziwy! Zwierzęta przemawiają ludzkim głosem, a wilk bratnią duszą dla owcy się staje. Reglowicze też mieli dziś serca otwarte i stawiając się na przedwigilijny trening pragnęli wszędy roztaczać blask dobra i miłości. Kiedy zatem ujrzeliśmy zatrwożonego szczurka, a przy nim czyhającego kota, ruszyliśmy z odsieczą! Kot umknął z godnością, a szczurek ocalił życie w ten wyjątkowy dzień.
A potem to już poszło jak zwykle! Liczna ekipa ruszyła dziarsko w kierunku kultowej Drogi pod Reglami. Najpierw truchtaliśmy, a potem to już była jazda dowolna i jazda figurowa na lodzie i błocie! Były spektakularne skoki, salta i wywrotki! Były mokre skarpetki, uciapane galotki i ubłocone buty! Niektórzy przetruchtali 5 km, inni 10 km, a ambitni jeszcze więcej.
Na pożegnanie były całuski, świąteczne życzenia, smakowite ciasteczka i czekoladowe mikołajki. Z kolędą na ustach powróciliśmy w domowe pielesze, by wybrykani spędzić ten świąteczny czas ze swoimi rodzinami. Wesołych Świąt!!! 

Twój komentarz

Pola obowiązkowe *.