Search
Search Menu

Obóz biegowy 2015

Warto uczyć się od najlepszych sportowców i wybrać się na obóz sportowy „TS REGLE Międzyzdroje 2015”. Chcesz spędzić ferie zimowe pod okiem znakomitych trenerów i zawodników TS REGLE? Porady fachowców, zajęcia sprawnościowe, treningi biegowe oraz świetna atmosfera. Zapraszamy. Pozostało 10 wolnych miejsc z dostępnych 25 !!!

Dla kogo? Dla osób, które chcą poprawić swoje „życiówki”, dla tych co chcą aktywnie spędzić ferie zimowe, które nie są zawodnikami klubu TS REGLE. Dla biegaczy, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat treningów i przygotowań do zawodów.

Gdzie? Międzyzdroje – to nie tylko świetna baza do leniwego odpoczynku na plaży, ale też do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tereny leśne wokół Międzyzdrojów są od lat miejscem treningów polskich biegaczy. Kultową trasą jest szlak leśny prowadzący wzdłuż plaży do Świnoujścia. Również świetne warunki do biegania są na terenie Wolińskiego Parku Narodowego.

Kiedy? w okresie 19 stycznia – 1 lutego 2015 r. czyli 10 dni (9 noclegów) lub 8 dni (7 noclegów)

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.

Oferta: specjalistyczne treningi, konsultacje z trenerami, porady, spotkania ze znanymi biegaczami, wykłady z technik biegowych, wymiana doświadczeń z innymi zawodnikami. Organizatorem obozu jest TS Regle Szklarska Poręba, które prowadzi zajęcia dla członków stowarzyszenia i pomaga w prowadzeniu obozów dla osób trzecich. Również jest organizatorem biegu Wielka Pętla Izerska i prowadzi w Szklarskiej Porębie akcję BiegamBoLubię. Członkowie stowarzyszenia z powodzeniem startują także w zawodach.

Trenerzy: Dariusz Kruczkowski – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich i górskich (48 medali), podwójny mistrz Polski w biegach górskich z 2013r. oraz Marek Deputat – mistrz Polski w maratonie z 1989 roku, zdobywca 5. miejsca w Vienna Maraton i 4. miejsca w Hamburg Maraton, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.

Cena:

I wariant 1470 zł brutto od osoby. (za 9 noclegów) 10 dni
II wariant 1149 zł brutto od osoby (za 7noclegów) 8 dni

Kwota ta obejmuje zakwaterowanie w hotelu, pełne wyżywienie i wszystkie opisane powyżej szczegóły oferty. Nie pokrywamy kosztów przyjazdu zawodników do Międzyzdrojów.

Szczegóły i zapisy: Dariusz Kruczkowski +48 667 350 694 dk.tsregle@op.pl

O zakwalifikowaniu się decyduje data zgłoszenia.